Operační výkony

Oční chirurgie se zabývá výkony prováděnými na oku. Oko je velmi důležitý smyslový orgán a vyžaduje mimořádnou péči před, během i po chirurgickém zákroku.

Na našem pracovišti VISUS v Náchodě provádíme nejrůznější škálu chirurgických výkonů na předním i zadním segmentu oka. 

Na kvalitní operační péči u nás nebudete dlouho čekat.

K nejčastějším výkonům patří operace katarakty, drobné plastické výkony a blefaroplastiky, operace refrakčních vad, glaukomu, operace sklivce a sítnice.

Do nejmodernější přístrojové technologie investujeme každoročně nemalé částky, abychom mohli našim pacientům poskytnout vždy péči na té nejvyšší úrovni.

Na našich pracovištích provádíme tyto oční operace
Operace katarakty
Principem operace je co nejšetrnější odstranění zkalené čočky při zachování podstatné části jejího pouzdra a její náhrada umělou čirou čočkou. Více informací.
Blefaroplastika
Operace je z estetického i zdravotního hlediska velmi efektivní. Asi hodinový, nebolestivý zákrok pod vedením zkušeného očního mikrochirurga nevyžaduje hospitalizaci pacienta a provádí se v lokální anestézii. Více informací.
Refrakční nitrooční operace
Chcete se zbavit brýlí? Chcete snížit svou závislost na brýlích? K tomuto účelu slouží refrakční chirurgie. V současnosti je několik chirurgických postupů a možností jak tento problém řešit. Více informací.
Operace glaukomu
Cílem mikrochirurgického výkonu je dosažení dostatečně nízkého cílového tlaku nutného ke stabilizaci zrakových funkcí. Více informací.
Vitreoretinální operace
Cílem operace ve sklivcovém prostoru a na sítnici je upravení nitroočních poměrů a zlepšení vidění. Více informací.