Moderní technologie

Používáme moderní technologie špičkových firem. Jsme diagnostické retinální pracoviště se záštitou České vitreoretinální společnosti.
Úspěšnost operačních zákroků, časné diagnostky a léčby očních onemocnění by nemohla být tak vysoká bez použití nejmodernějších technologií.

 

Na našem pracovišti používáme nejmodernější vyšetřovací a operační přístroje níže uvedených firem.

Carl Zeiss

Německá společnost Carl Zeiss je světovým výrobcem v oboru optiky a opto-elektroniky s celosvětovou působností. Zaměřuje se na oftalmologii, oftalmologickou chirurgii a vizualizační systémy v oblasti mikrochirurgie. Pokud se chcete dozvědět více o přístrojích společnosti Carl Zeiss, které používáme na našem pracovišti, navštivte, prosím, stránky výrobce na www.zeiss.com.


 

Heidelberg Engineering

Heidelberg Engineering je mezinárodní firma, která vyvíjí diagnostické nástroje pro oční specialisty. Také díky špičkovým přístrojům firmy Heidelberg Engineering se nám na našich pracovištích daří diagnostikovat oční onemocnění ve stádiu, kdy je můžeme účinně léčit. Pokud se chcete dozvědět více o přístrojích společnosti Heidelberg Engineering, které používáme na našem pracovišti, navštivte, prosím, stránky výrobce na www.heidelbergengineering.com.


 

Tracey Technologies

Americká firma Tracey Technologies je technologický leader v oblasti „Wavefront aberometrie„. Wavefront aberometrie je revoluční přístup v laserové refrakční chirurgii. Jedná se o dynamické měření schopnosti akomodace oka. Přístroj iTrace od firmy Tracey měří akomodaci, ale může být používán také k určení úhlu kappa a alpha, plánování pozice torických čoček a kontrole pozice těchto torických čoček s k určení DLI indexu (Dysfunction Lens Index), rozlišení aberací rohovky a čočky a i parametru white – to – white. Pokud se chcete dozvědět více o přístroji iTrace, který používáme na našem pracovišti, navštivte, prosím, stránky výrobce na adrese www.traceytechnologies.com.


 

Leica Microsystems

Společnost Leica Microsystems je světovým lídrem v inovativních mikroskopických a zobrazovacích technologiích. Pokud se chcete dozvědět více o mikroskopech, které používáme na našem pracovišti, navštivte stránky výrobce na www.leica-microsystems.com. Naše pracoviště je vybaveno dvěma operačními mikroskopy této společnosti.


 

Topcon

Přístroje s názvem Refraktokeratotonopachymetr (TRK 1 a TRK 2) umožňují měření nitroočního tlaku (tonometr), měření dioptrií (refraktometr), měření zakřivení rohovky a tloušťky rohovky (pachymetr) na jednom přístroji. Na našem pracovišti používáme přístroje od japonské společnosti Topcon, která je prvním výrobcem takto konstruovaných přístrojů. Pokud chcete vědět více o přístrojích TRK1, TRK2, které používají naše pracoviště, navštivte, prosím, stránky výrobce na adrese global.topcon.com.


 

Bausch + Lomb

Bausch + Lomb je divize společnosti Valeant Pharmaceuticals International, Inc. je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších farmaceutických společností na světě a nabízí nejširší a nejkvalitnější řady přípravků pro péči o zdraví očí včetně kontaktních čoček a roztoků, léčivých přípravků, nitroočních čoček a dalších produktů pro oční chirurgii. U nás používáme chirurgické přístroje od této společnosti. Pokud chcete vědět více o produktech, které používá naše pracoviště, navštivte, prosím, stránky výrobce na adrese http://www.bausch.cz/