Kvalitní materiály

Jedním z pilířů úspěšné oční operace je použití kvalitních a bezpečných materiálů od špičkových výrobců.

Jedním z pilířů úspěšné oční operace je použití kvalitních a bezpečných materiálů jako jsou nitrooční čočky, viskomateriály pro vyplnění přední komory při operaci a jednorázové chirurgické nože níže uvedených výrobců.

Abbott Laboratories

Společnost s celosvětovou působností působící v oboru zdravotní péče, zaměřena na výzkum a vývoj nových léků, nových technologií a nových způsobů ochrany zdraví. Více na www.abbott.com.

Diamatrix

Diamatrix je americká společnost, která dodává nástroje a další produkty očním chirurgům celého světa. Na pracovištích VISUS používáme chirurgické nástroje značky Protekt® . Značka Protekt® má vedoucí postavení v oblasti ostrých bezpečnostních nožů pro oftalmologii. Patentovaná Diamatrix bezpečnostní rukojeť je navržena pro maximální ochranu, k dispozici je plný rozsah nožů na jedno nebo více použití. Patentovaný výrobní proces čepelí z nerezové oceli zajišťuje jedinečnou geometrii a vždy bezkonkurenční ostrost řezu. Více na diamatrix.com.

Alcon Pharmaceuticals

Prostřednictvím integrace společnosti CIBA VISION patří dnes společnost Alcon mezi největší výrobce kontaktních čoček a produktů pro péči o ně. Globální působení společnosti Alcon v oblasti péče o zrak zahrnuje špičková zařízení ve více než 75 zemích po celém světě. Více na www.cz.alcon.com

Jak fungují trifokální nitrooční čočky PanOptix od společnosti Alcon Pharmaceuticals.

Oculentis Gmbh

Firma Oculentis je německá firma s mezinárodní působností, která se specializuje na výzkum a vývoj materiálů pro nitrooční chirurgii. Pracoviště VISUS používají nitrooční čočky této firmy. Více na www.oculentis.com.

Medicontur

Evropská společnost vyrábějící vysoce kvalitní intraokulární implantáty. Více na www.medicontur.com