Kvalitní materiály

Jedním z pilířů úspěšné oční operace je použití kvalitních a bezpečných materiálů od špičkových výrobců.
Jedním z pilířů úspěšné oční operace je použití kvalitních a bezpečných materiálů jako jsou nitrooční čočky, viskomateriály pro vyplnění přední komory při operaci a jednorázové chirurgické nože níže uvedených výrobců.
Diamatrix
Diamatrix je americká společnost, která dodává nástroje a další produkty očním chirurgům celého světa. Na pracovištích VISUS používáme chirurgické nástroje značky Protekt® . Značka Protekt® má vedoucí postavení v oblasti ostrých bezpečnostních nožů pro oftalmologii. Patentovaná Diamatrix bezpečnostní rukojeť je navržena pro maximální ochranu, k dispozici je plný rozsah nožů na jedno nebo více použití. Patentovaný výrobní proces čepelí z nerezové oceli zajišťuje jedinečnou geometrii a vždy bezkonkurenční ostrost řezu. Více na diamatrix.com.
Alcon Pharmaceuticals
Prostřednictvím integrace společnosti CIBA VISION patří dnes společnost Alcon mezi největší výrobce kontaktních čoček a produktů pro péči o ně. Globální působení společnosti Alcon v oblasti péče o zrak zahrnuje špičková zařízení ve více než 75 zemích po celém světě. Více na www.cz.alcon.com

Jak fungují trifokální nitrooční čočky PanOptix od společnosti Alcon Pharmaceuticals.

Johnson & Johnson Vision

Johnson & Johnson Vision je oftalmologická divize globální americké farmaceutické společnosti Johnson & Johnson. Společnost se specializuje jak na kontaktní čočky, tak především na výzkum a vývoj materiálů pro nitrooční chirurgii. Společnost VISUS implantuje svým pacientů nitrooční čočky této firmy, včetně nejmodernějších nitroočních čoček TECNIS® Eyhance a TECNIS® Synergy. Více na www.jnjvisionpro.com. Můžete si také přečíst článek o nitroočních čočkách TECNIS® Eyhance a TECNIS® Synergy.

Oculentis Gmbh
Firma Oculentis je německá firma s mezinárodní působností, která se specializuje na výzkum a vývoj materiálů pro nitrooční chirurgii. Pracoviště VISUS používají nitrooční čočky této firmy. Více na www.oculentis.com.
Medicontur
Evropská společnost vyrábějící vysoce kvalitní intraokulární implantáty. Více na www.medicontur.com